V.v. Hees
Voetbalvereniging Hees
Voetbalvereniging Hees
Covid 19 maatregelen - De wedstrijden van de jeugd gaan op zaterdag gewoon door. De kantine is op zaterdag (inclusief terras) open en toegankelijk,na een geldige QR-controle, tot 17:00 uur. Het dragen van een mondkapje is verplicht tijdens het verplaatsen in de kantine.  Doordeweeks is de kantine tot nader order dicht. Van de kleedkamers kan alleen gebruik worden gemaakt na uitvoeren van de coronacheck door de trainers. Na 17.00 uur is het complex gesloten en zullen er geen trainingen meer plaatsvinden. Zie verdere info bij nieuwsbericht corona maatregelen. 
Aangepaste trainingstijden 08 t/m 012 - De maandagmiddag training vervalt voor de 08 tot en met 012. De woensdagmiddag training is vervroegd naar 15 30-16.45/17.00 uur. De kabouters blijven op hetzelfde tijdstip trainen: 15.30-16.15 uur

Breng nu je stem uit op Hees⚽️

22 april 2021

Wij denken dat we de Club van het jaar kunnen worden door het unieke project wat we zijn aangegaan met de Gemeente Soest, Bouwbedrijf van den Hengel en al die vele vrijwilligers die afgelopen periode hebben geholpen met het realiseren van ons nieuwe clubhuis. Een uniek clubhuis, zonder gasaansluiting. De voetballers van Hees zijn een van de eersten die zich zonder gasverwarming douchen. Het gehele complex is BENG (Bijna Energieneutraal) dat onder meer bereikt wordt door zonnepanelen op het dak. Stemmen kan vanaf 19 april t/m 24 mei 2021. 

https://www.clubvanhetjaar.nl/

 

 

Nieuwsoverzicht

Hoofdsponsor

Programma & Uitslagen

Bekijk de uitslagen en het programma per team.

Bekijken

Verjaardagen

Teamwear Shop
Zonder respect geen voetbal

Sponsors

't Vaarderhoogt [kopie]
Reto Internetburo [kopie]
Kuyer Sloopwerken
Wiersma
Timmerbedrijf Tans
Speciaaldrukkerij TOF BV [kopie]
Covebo
Drie-S zeefdruk & displays Soest [kopie]
Reijerse [kopie]
Hil-Trade
Bouwbedrijf vd Hengel [kopie]
DMF oppervlaktebehandeling [kopie]
Benzinestation en autoverhuur de Birkt
Lasbedrijf Dorrestijn [kopie]
GreenPrint Buildings
Van Asch Infrastructuur [kopie]
Houten Vloeren Paleis [kopie]

Voetbalvereniging Hees

Verlengde Oude Utrechtseweg 2a
3766 MG Soest

Telefoon clubgebouw 035 - 60 122 72
Telefoon bestuurskamer 035 - 603 02 03
E-mailadres info@vv-hees.nl