V.v. Hees
Voetbalvereniging Hees
Voetbalvereniging Hees
Zomerstop/kantine dicht - Vanaf 18 juni tot en met 5 augustus heeft Hees zomerstop,de kantine is dan gesloten.

Aanvulling jeugdcommissie Gaby Willemstijn

08 maart 2021

Al een paar jaar komen wij met veel plezier bij voetbalvereniging Hees. Onze oudste zoon Mark zit in het team JO10-1 en Loek zit in JO9. Hees geeft mij altijd het gevoel van "ons kent ons" en er zijn vaak leuke activiteiten voor de jeugd. Ik kom graag kijken bij de wedstrijden en de trainingen zijn afwisselend met veel opdrachten. Af en toe kom ik meehelpen zoals bij het voetbalkamp, de grote clubactie en schoonmaken van de kantine. Dit vind ik fijn om voor de club te doen en het is altijd erg gezellig! Door Corona kan er nu veel minder en mis ik de gezellige momenten. Ik kijk uit naar wanneer we weer meer mogen! Ik heb mij aangemeld bij de jeugdcommissie om mee te kunnen helpen bij de jeugdafdeling van Hees. Ik wil graag de jongste leden van Hees een fijne tijd bezorgen en ben vanaf nu aanspreekpunt voor de kabouters en JO9. Dus spreek mij gerust aan met een vraag of mededeling!

Nieuwsoverzicht

Hoofdsponsor

Programma & Uitslagen

Bekijk de uitslagen en het programma per team.

Bekijken

Geplande activiteiten

Verjaardagen

Zonder respect geen voetbal

Sponsors

Speciaaldrukkerij TOF BV [kopie]
DMF oppervlaktebehandeling [kopie]
Bouwbedrijf vd Hengel [kopie]
Timmerbedrijf Tans
Drie-S zeefdruk & displays Soest [kopie]
Reijerse [kopie]
Benzinestation en autoverhuur de Birkt
Covebo
't Vaarderhoogt [kopie]
Van Asch Infrastructuur [kopie]
Reto Internetburo [kopie]
GreenPrint Buildings
Wiersma
Hil-Trade
Houten Vloeren Paleis [kopie]
Kuyer Sloopwerken
Lasbedrijf Dorrestijn [kopie]

Voetbalvereniging Hees

Verlengde Oude Utrechtseweg 2a
3766 MG Soest

Telefoon clubgebouw 035 - 60 122 72
Telefoon bestuurskamer 035 - 603 02 03
E-mailadres info@vv-hees.nl