V.v. Hees
Voetbalvereniging Hees
Voetbalvereniging Hees

Aanvulling jeugdcommissie Gaby Willemstijn

08 maart 2021

Al een paar jaar komen wij met veel plezier bij voetbalvereniging Hees. Onze oudste zoon Mark zit in het team JO10-1 en Loek zit in JO9. Hees geeft mij altijd het gevoel van "ons kent ons" en er zijn vaak leuke activiteiten voor de jeugd. Ik kom graag kijken bij de wedstrijden en de trainingen zijn afwisselend met veel opdrachten. Af en toe kom ik meehelpen zoals bij het voetbalkamp, de grote clubactie en schoonmaken van de kantine. Dit vind ik fijn om voor de club te doen en het is altijd erg gezellig! Door Corona kan er nu veel minder en mis ik de gezellige momenten. Ik kijk uit naar wanneer we weer meer mogen! Ik heb mij aangemeld bij de jeugdcommissie om mee te kunnen helpen bij de jeugdafdeling van Hees. Ik wil graag de jongste leden van Hees een fijne tijd bezorgen en ben vanaf nu aanspreekpunt voor de kabouters en JO9. Dus spreek mij gerust aan met een vraag of mededeling!

Nieuwsoverzicht

Hoofdsponsor

Programma & Uitslagen

Bekijk de uitslagen en het programma per team.

Bekijken

Verjaardagen

Zonder respect geen voetbal

Sponsors

Van Asch Infrastructuur [kopie]
Broek en Bosch
Bouwbedrijf vd Hengel [kopie]
Houten Vloeren Paleis [kopie]
Lasbedrijf Dorrestijn [kopie]
Hil-Trade
Reto Internetburo [kopie]
Benzinestation en autoverhuur de Birkt
Drie-S zeefdruk & displays Soest [kopie]
DMF oppervlaktebehandeling [kopie]
Covebo
Reijerse [kopie]
TB Betonboring
't Vaarderhoogt [kopie]
Marc Westerveld
Wiersma
Kuyer Sloopwerken
Speciaaldrukkerij TOF BV [kopie]

Voetbalvereniging Hees

Verlengde Oude Utrechtseweg 2a
3766 MG Soest

Telefoon clubgebouw 035 - 60 122 72
Telefoon bestuurskamer 035 - 603 02 03
E-mailadres info@vv-hees.nl