V.v. Hees
Voetbalvereniging Hees
Voetbalvereniging Hees

afsluiting seizoen O11/O12

01 juli 2020

De laatste training van het seizoen eindigen de 011 en 012  met een gezellige picknick. En of dat lekker was na een uurtje ballen met elkaar. De laatste training als teams met elkaar. De O12 gaat komend seizoen op heel veld spelen en nemen afscheid van trainer Wiebe. Velen kregen al training van Wiebe vanaf de kabouters en kijken terug op een mooie tijd. Ontzettend bedankt hiervoor! Maar nu op naar de volgende fase, heel veld, vlaggende ouders en een nieuwe trainer. Huseyin Oztoprak zal de trainingen gaan verzorgen onder coordinatorschap van Jaap van der Veer. Aan al onze trainers ontzettend bedankt en geniet van jullie vakantie!


Nieuwsoverzicht

Hoofdsponsor

Programma & Uitslagen

Bekijk de uitslagen en het programma per team.

Bekijken

Verjaardagen

Zonder respect geen voetbal

Sponsors

DMF oppervlaktebehandeling [kopie]
Drie-S zeefdruk & displays Soest [kopie]
Reto Internetburo [kopie]
Wiersma
Kuyer Sloopwerken
Reijerse [kopie]
Lasbedrijf Dorrestijn [kopie]
Van Asch Infrastructuur [kopie]
Covebo
Bouwbedrijf vd Hengel [kopie]
Marc Westerveld
Speciaaldrukkerij TOF BV [kopie]
Hil-Trade
't Vaarderhoogt [kopie]
TB Betonboring
Houten Vloeren Paleis [kopie]
Broek en Bosch
Benzinestation en autoverhuur de Birkt

Voetbalvereniging Hees

Verlengde Oude Utrechtseweg 2a
3766 MG Soest

Telefoon clubgebouw 035 - 60 122 72
Telefoon bestuurskamer 035 - 603 02 03
E-mailadres info@vv-hees.nl