V.v. Hees
Voetbalvereniging Hees
Voetbalvereniging Hees

Alle jeugd weer het veld op, hoe fijn is dat!

06 mei 2020

Wat heerlijk, er mag weer getraind worden! Het zonnetje schijnt, perfect weer om een balletje te trappen. Alles wat geregeld moest worden was geregeld en vandaag mocht dan ook de jonge jeugd van start. Afgelopen maandag en dinsdag werd er al volop getraind, op 1,5 meter afstand. Vanmiddag begonnen de kabouters, onder leiding van Wiebe en Wouter. Iets wat onwenning, of juist vol enthousiasme en energie kwamen de eerste kabouters het complex op. Er werd lekker gebald, een genot om naar te kijken! Na afloop helaas geen limonade met elkaar maar wel een heleboel blije, bezwete gezichtjes. Nakletsen zat er helaas op het complex nog niet in want de volgende lichting  kwam er al weer aan. De kabouters tot en met de O12  hebben vanmiddag weer genoten van een potje ballen met elkaar.  Vanavond om 21.00 uur sluit Hees zijn deuren weer en hebben alle jeugdteams deze week weer een heerlijk potje kunnen ballen. Hopelijk mogen de senioren snel ook weer een balletje trappen met elkaar!


Nieuwsoverzicht

Hoofdsponsor

Programma & Uitslagen

Bekijk de uitslagen en het programma per team.

Bekijken

Verjaardagen

Zonder respect geen voetbal

Sponsors

TB Betonboring
Kuyer Sloopwerken
Van Asch Infrastructuur [kopie]
Marc Westerveld
Broek en Bosch
Wiersma
Hil-Trade
DMF oppervlaktebehandeling [kopie]
Speciaaldrukkerij TOF BV [kopie]
Lasbedrijf Dorrestijn [kopie]
't Vaarderhoogt [kopie]
Reijerse [kopie]
Bouwbedrijf vd Hengel [kopie]
Houten Vloeren Paleis [kopie]
Drie-S zeefdruk & displays Soest [kopie]
Benzinestation en autoverhuur de Birkt
Reto Internetburo [kopie]
Covebo

Voetbalvereniging Hees

Verlengde Oude Utrechtseweg 2a
3766 MG Soest

Telefoon clubgebouw 035 - 60 122 72
Telefoon bestuurskamer 035 - 603 02 03
E-mailadres info@vv-hees.nl