V.v. Hees
Voetbalvereniging Hees
Voetbalvereniging Hees
Kantine - Kantine is as zaterdag 22 februari en 29 februari geopend vanaf 13.00uur.

Dank aan onze scheidsrechters

12 oktober 2019

En ook deze week besteden wij aandacht aan onze scheidrechters! Een van de vaste scheidsrechters is Job van Oldenbeek. Hij fluit al jaren de O16-1, waar ze natuurlijk erg blij mee zijn. O16-1 wil hem daarvoor uiteraard bedanken. Job, we zijn erg blij dat jij elke thuiswedstrijd je steentje wil bijdragen aan dit team en hopen nog jaren hiervan gebruik te kunnen maken. Ook Suleyman Oztoprak (vaste scheidsrechter O12-1), Frits v/d Pol (vaste scheidsrechter (O17-1) en Joop Verhoef (vaste scheidsrechter O19-1) willen wij via deze weg bedanken. De teams hebben hun woord van dank voor ze uitgesproken voorafgaand of na de wedstrijd. Stuk voor stuk toppers die altijd klaarstaan voor ons mooie clubbie. Daarnaast moeten wij absoluut niet onze jeugleden vergeten. Elk jeugdlid, en dat begint dit seizoen bij de O11, fluit een keer een wedstrijd. Echter zijn er ook jongens die bijna altijd ja zeggen wanneer je een extra beroep op ze doet. Wat zijn wij dan trots als club dat er zoveel bereidwilligheid is bij de jonge jeugd, om trots op te zijn!!
Het vinden van scheidsrechters bij de senioren is bijna een vak apart. Het is lastig hiervoor mensen te vinden. Wat zijn we dan ook blij met Chris uit den Bogaard, Richard Agterveld en Chiel Krol dat ze de senioren fluiten. Met al die volwassen "pubers" in het veld is dat soms nog een hele opgave. Ook jullie bedankt heren!!

 

 

 

 

 


Nieuwsoverzicht

Sponsors

Lasbedrijf Dorrestijn [kopie]
't Vaarderhoogt [kopie]
Massop/Tans [kopie]
Walet [kopie]
Kuyer Sloopwerken
Speciaaldrukkerij TOF BV [kopie]
Van Asch Infrastructuur [kopie]
Houten Vloeren Paleis [kopie]
Koenen Intern Transport B.V.
Bouwbedrijf vd Hengel [kopie]
Drie-S zeefdruk & displays Soest [kopie]
Reto Internetburo [kopie]
Timmerbedrijf Tans
Benzinestation en autoverhuur de Birkt
DMF oppervlaktebehandeling [kopie]

Voetbalvereniging Hees

Verlengde Oude Utrechtseweg 2a
3766 MG Soest

Telefoon clubgebouw 035 - 60 122 72
Telefoon bestuurskamer 035 - 603 02 03
E-mailadres info@vv-hees.nl