V.v. Hees
Voetbalvereniging Hees
Voetbalvereniging Hees

Dank aan onze scheidsrechters

05 oktober 2019

Van zaterdag 5 tot en met zondag 13 oktober is het "de week van de scheidsrechter". Want laten we nooit vergeten: dankzij hun kunnen al die voetballers wekelijks van het mooie spelletje genieten! Ook HEES is trots op zijn/haar scheidsrechters en zal ze deze week dan ook in het zonnetje zetten. Één van de taken die als vereniging moeilijk is in te vullen is scheidsrechters. Als je kijkt op social media of websites etc. dan zie je dat bijna iedere vereniging moeite heeft om scheidsrechters te vinden.Gisteren floot de heer Fanger de wedstrijd van ons vlaggenschip en Finn Kroon en Joppe Jansen onze jongste jeugd. Een ieder super bedankt!  Weet dat we trots op jullie zijn!


Nieuwsoverzicht

Hoofdsponsor

Programma & Uitslagen

Bekijk de uitslagen en het programma per team.

Bekijken

Verjaardagen

Teamwear Shop
Zonder respect geen voetbal

Sponsors

Reto Internetburo [kopie]
DMF oppervlaktebehandeling [kopie]
Houten Vloeren Paleis [kopie]
't Vaarderhoogt [kopie]
GreenPrint Buildings
Covebo
Drie-S zeefdruk & displays Soest [kopie]
Timmerbedrijf Tans
Hil-Trade
Van Asch Infrastructuur [kopie]
Koenen Intern Transport B.V.
Singel
Reijerse [kopie]
Speciaaldrukkerij TOF BV [kopie]
Kuyer Sloopwerken
Bouwbedrijf vd Hengel [kopie]
Lasbedrijf Dorrestijn [kopie]
Benzinestation en autoverhuur de Birkt

Voetbalvereniging Hees

Verlengde Oude Utrechtseweg 2a
3766 MG Soest

Telefoon clubgebouw 035 - 60 122 72
Telefoon bestuurskamer 035 - 603 02 03
E-mailadres info@vv-hees.nl