V.v. Hees
Voetbalvereniging Hees
Voetbalvereniging Hees

Dank aan onze scheidsrechters

05 oktober 2019

Van zaterdag 5 tot en met zondag 13 oktober is het "de week van de scheidsrechter". Want laten we nooit vergeten: dankzij hun kunnen al die voetballers wekelijks van het mooie spelletje genieten! Ook HEES is trots op zijn/haar scheidsrechters en zal ze deze week dan ook in het zonnetje zetten. Één van de taken die als vereniging moeilijk is in te vullen is scheidsrechters. Als je kijkt op social media of websites etc. dan zie je dat bijna iedere vereniging moeite heeft om scheidsrechters te vinden.Gisteren floot de heer Fanger de wedstrijd van ons vlaggenschip en Finn Kroon en Joppe Jansen onze jongste jeugd. Een ieder super bedankt!  Weet dat we trots op jullie zijn!


Nieuwsoverzicht

Hoofdsponsor

Programma & Uitslagen

Bekijk de uitslagen en het programma per team.

Bekijken

Geplande activiteiten

Verjaardagen

Teamwear Shop
Zonder respect geen voetbal

Sponsors

Benzinestation en autoverhuur de Birkt
Hil-Trade
Kuyer Sloopwerken
Covebo
Houten Vloeren Paleis [kopie]
GreenPrint Buildings
Van Asch Infrastructuur [kopie]
Timmerbedrijf Tans
Singel
Lasbedrijf Dorrestijn [kopie]
't Vaarderhoogt [kopie]
Reto Internetburo [kopie]
Bouwbedrijf vd Hengel [kopie]
Drie-S zeefdruk & displays Soest [kopie]
DMF oppervlaktebehandeling [kopie]
Reijerse [kopie]
Koenen Intern Transport B.V.
Speciaaldrukkerij TOF BV [kopie]

Voetbalvereniging Hees

Verlengde Oude Utrechtseweg 2a
3766 MG Soest

Telefoon clubgebouw 035 - 60 122 72
Telefoon bestuurskamer 035 - 603 02 03
E-mailadres info@vv-hees.nl