V.v. Hees
Voetbalvereniging Hees
Voetbalvereniging Hees

pupil van de week: Mike

28 februari 2019

1 december 2018 Mike Ophuijsen Pupil van de week. 
 
Wat was het spannend, ik mocht Pupil van de week zijn bij dé wedstrijd van het jaar, Hees – VVZ! Ruim op tijd waren we aanwezig en mocht ik bij de teambespreking zijn, nou dat ging er best heftig aan toe! Daarna mee het veld op bij de warming up, wat kan ik nog veel leren van deze mannen. Eenmaal goed opgewarmd nog even mee naar de kleedkamer voordat het grote spektakel los zou barsten. Deze keer gingen we aan de andere kant van het gebouw naar buiten. Daar stonden nog meer kinderen buiten klaar om met het team mee te lopen. Ik mocht met de wedstrijdbal in mijn hand samen met de scheidsrechter voor op lopen. De rest liep achter ons met ballonnen, Hees uiteraard met rode en witte en de kinderen van VVZ hadden groene en witte. Toen we het veld op kwamen was er zelfs vuurwerk, echt super gaaf! Even wat foto’s maken voor de toegestroomde pers en daarna mocht ik de aftrap doen door naar het doel van de tegenstander te dribbelen. Ik heb nog gescoord ook, jammer dat hij niet mee telde! De hele wedstrijd heb ik vanuit de dug-out bekeken. Wat was het daar spannend maar ook heel gezellig en vooral de chocolaatjes van Winston waren heel erg lekker! 
 
Mannen van Hees 1 super bedankt voor deze top middag! Ik heb er onwijs van genoten en hoop nog steeds dat ik over zo’n 10 jaar ook in het eerste van Hees mag spelen. 
 
Groetjes, Mike Ophuijsen 
 
 
 
 
  
 
 

Nieuwsoverzicht

Hoofdsponsor

Programma & Uitslagen

Bekijk de uitslagen en het programma per team.

Bekijken

Verjaardagen

Zonder respect geen voetbal

Sponsors

Hil-Trade
Wiersma
GreenPrint Buildings
Drie-S zeefdruk & displays Soest [kopie]
Timmerbedrijf Tans
Van Asch Infrastructuur [kopie]
't Vaarderhoogt [kopie]
DMF oppervlaktebehandeling [kopie]
Speciaaldrukkerij TOF BV [kopie]
Reijerse [kopie]
Bouwbedrijf vd Hengel [kopie]
Reto Internetburo [kopie]
Lasbedrijf Dorrestijn [kopie]
Kuyer Sloopwerken
Covebo
Benzinestation en autoverhuur de Birkt
Houten Vloeren Paleis [kopie]

Voetbalvereniging Hees

Verlengde Oude Utrechtseweg 2a
3766 MG Soest

Telefoon clubgebouw 035 - 60 122 72
Telefoon bestuurskamer 035 - 603 02 03
E-mailadres info@vv-hees.nl