V.v. Hees
Voetbalvereniging Hees
Voetbalvereniging Hees

Van Gardingen nieuwe hoofdtrainer Hees

30 januari 2019

Na een zorgvuldig voortraject heeft voetbalvereniging Hees uit Soest in de laatste week van januari een contract gesloten met een nieuwe hoofdtrainer: Rob van Gardingen. Rob volgt na dit seizoen Harold Valkenburg op, die dan drieëneenhalf jaar bij de voetbalclub heeft gediend.

In eerste instantie gaat het om een aanstelling voor een jaar. Rob van Gardingen is zijn hele leven al actief in de voetbalwereld. Lange tijd als jeugdspeler bij FC Utrecht en daarna vele jaren in het eerste van USV Elinkwijk. Na zijn actieve voetbalcarrière heeft hij ervoor gekozen om als (assistent) trainer aan de slag te gaan. Dit doet hij inmiddels ruim 18 jaar.
 
Rob is een ambitieuze trainer die ontwikkeling- en resultaatgericht is, maar zich ook graag bevindt tussen de clubleden. Hij is bijzonder gemotiveerd om bij Hees, samen met zijn selectie en de staf, succesvol te zijn.
 
De procedure heeft plaatsgevonden onder leiding van Roel Roest, bestuurslid technische zaken Hees, en met hulp van een staf en selectiespelers. Mede door het unanieme besluit om te kiezen voor Rob van Gardingen gaat voetbalvereniging Hees met haar nieuwe trainer vol vertrouwen een nieuwe fase in.

*Rob van Gardingen heeft getekend in aanwezigheid van Roel Roest en André van Arnhem namens het Bestuur van VV Hees

Nieuwsoverzicht

Hoofdsponsor

Programma & Uitslagen

Bekijk de uitslagen en het programma per team.

Bekijken

Verjaardagen

Zonder respect geen voetbal

Sponsors

Kuyer Sloopwerken
DMF oppervlaktebehandeling [kopie]
Speciaaldrukkerij TOF BV [kopie]
Bouwbedrijf vd Hengel [kopie]
Lasbedrijf Dorrestijn [kopie]
't Vaarderhoogt [kopie]
Reto Internetburo [kopie]
Covebo
Timmerbedrijf Tans
Benzinestation en autoverhuur de Birkt
GreenPrint Buildings
Wiersma
Hil-Trade
Reijerse [kopie]
Van Asch Infrastructuur [kopie]
Houten Vloeren Paleis [kopie]
Drie-S zeefdruk & displays Soest [kopie]

Voetbalvereniging Hees

Verlengde Oude Utrechtseweg 2a
3766 MG Soest

Telefoon clubgebouw 035 - 60 122 72
Telefoon bestuurskamer 035 - 603 02 03
E-mailadres info@vv-hees.nl