V.v. Hees
Voetbalvereniging Hees
Voetbalvereniging Hees
Gewijzigde openingstijden kantine maand augustus -   In de maand augustus is de kantine, i.v.m. de vakantieperiode, op zaterdag geopend van 12:00 uur tot 18:00 uur Op zaterdag 13 augustus 2022 is de kantine gesloten.   Namens het kantineteam.

JO19-1 najaars KAMPIOEN!!

08 december 2018

Afgelopen zaterdag is de JO19 kampioen geworden . Onze jonge talenten wisten 9 van de 10 wedstrijden winnend af te sluiten . Dit werd uitgebreid gevierd met leiders en ouders in de kantine en elders ging dit nog even door. De leuke , fanatieke groep jonge talenten in aantocht naar de selectie , gaan na de winterstop in een hogere competitie opnieuw voor de volle buit! Van harte gefeliciteerd mannen !!


Nieuwsoverzicht

Hoofdsponsor

Programma & Uitslagen

Bekijk de uitslagen en het programma per team.

Bekijken

Geplande activiteiten

Verjaardagen

Zonder respect geen voetbal

Sponsors

Timmerbedrijf Tans
DMF oppervlaktebehandeling [kopie]
Covebo
Benzinestation en autoverhuur de Birkt
Lasbedrijf Dorrestijn [kopie]
Speciaaldrukkerij TOF BV [kopie]
't Vaarderhoogt [kopie]
GreenPrint Buildings
Bouwbedrijf vd Hengel [kopie]
Van Asch Infrastructuur [kopie]
Houten Vloeren Paleis [kopie]
Drie-S zeefdruk & displays Soest [kopie]
Reijerse [kopie]
Hil-Trade
Wiersma
Kuyer Sloopwerken
Reto Internetburo [kopie]

Voetbalvereniging Hees

Verlengde Oude Utrechtseweg 2a
3766 MG Soest

Telefoon clubgebouw 035 - 60 122 72
Telefoon bestuurskamer 035 - 603 02 03
E-mailadres info@vv-hees.nl