V.v. Hees
Voetbalvereniging Hees
Voetbalvereniging Hees

Wilfred Genee in de kantine van Hees

02 april 2014

Datum kick-off veranderd: wordt augustus

Hees (ja, HEES!) gaat de uitdaging aan met Wilfred Genee en zijn strijd voor gezondere voetbalkantines! Naast het bestaande assortiment zijn straks in onze kantine drie nieuwe artikelen te krijgen: gezond, lekker en betaalbaar. Naast friet ook bijvoorbeeld een kip-wrap, naast het broodje kroket bijvoorbeeld een smoothie.


Hees krijgt hierbij hulp van Wilfred (althans, van zijn organisaties 'Wij Nederland' en 'Meer dan voetbal'), bekende voetballers en een topkok. Het wordt groots aangepakt. De kick-off op Hees is in augustus. Studenten van de Hogeschool Rotterdam zullen  het evenement gaan verzorgen. Benieuwd hoe dat er precies uit gaan zien? We houden jullie op de hoogte. Meer weten over dit project? Klik hier voor de uitzending van RTL Boulevard en hier voor de uitzending van Knevel & Van de Brink.

Nieuwsoverzicht

Hoofdsponsor

Programma & Uitslagen

Bekijk de uitslagen en het programma per team.

Bekijken

Verjaardagen

Teamwear Shop
Zonder respect geen voetbal

Sponsors

't Vaarderhoogt [kopie]
Koenen Intern Transport B.V.
Reto Internetburo [kopie]
Bouwbedrijf vd Hengel [kopie]
Speciaaldrukkerij TOF BV [kopie]
Kuyer Sloopwerken
Drie-S zeefdruk & displays Soest [kopie]
Massop/Tans [kopie]
Lasbedrijf Dorrestijn [kopie]
Houten Vloeren Paleis [kopie]
Walet [kopie]
Covebo
DMF oppervlaktebehandeling [kopie]
Timmerbedrijf Tans
Benzinestation en autoverhuur de Birkt
Van Asch Infrastructuur [kopie]

Voetbalvereniging Hees

Verlengde Oude Utrechtseweg 2a
3766 MG Soest

Telefoon clubgebouw 035 - 60 122 72
Telefoon bestuurskamer 035 - 603 02 03
E-mailadres info@vv-hees.nl