V.v. Hees
Voetbalvereniging Hees
Voetbalvereniging Hees
Gewijzigde openingstijden kantine maand augustus -   In de maand augustus is de kantine, i.v.m. de vakantieperiode, op zaterdag geopend van 12:00 uur tot 18:00 uur Op zaterdag 13 augustus 2022 is de kantine gesloten.   Namens het kantineteam.

Hees 45+ sluit af met kerstborrel

21 december 2013

Vrijdag 20 december hebben de 'ouwe' rotten van Hees 45+ samen met de spelersvrouwen en hun kinderen een gezellige kerstborrel georganiseerd. Er werd eerst een mini-toernooitje gevoetbald met de kinderen en de sterspelers van het Hees 45+ team. Zij werden aangemoedigd door de spelersvrouwen. Daarna stond er een heerlijk buffet klaar dat gemaakt was door iedereen en hebben zij de eerste helft van het seizoen onder het genot van een hapje en een drankje feestelijk afgesloten. Het was een geweldige, gezellige avond. Met veel dank aan Sander Rijnja!

Hees 45+ wenst iedereen fijne feestdagen!

Nieuwsoverzicht

Hoofdsponsor

Programma & Uitslagen

Bekijk de uitslagen en het programma per team.

Bekijken

Geplande activiteiten

Verjaardagen

Zonder respect geen voetbal

Sponsors

Reto Internetburo [kopie]
Bouwbedrijf vd Hengel [kopie]
GreenPrint Buildings
Hil-Trade
Wiersma
Timmerbedrijf Tans
Kuyer Sloopwerken
Benzinestation en autoverhuur de Birkt
Speciaaldrukkerij TOF BV [kopie]
Lasbedrijf Dorrestijn [kopie]
't Vaarderhoogt [kopie]
Houten Vloeren Paleis [kopie]
Covebo
DMF oppervlaktebehandeling [kopie]
Van Asch Infrastructuur [kopie]
Drie-S zeefdruk & displays Soest [kopie]
Reijerse [kopie]

Voetbalvereniging Hees

Verlengde Oude Utrechtseweg 2a
3766 MG Soest

Telefoon clubgebouw 035 - 60 122 72
Telefoon bestuurskamer 035 - 603 02 03
E-mailadres info@vv-hees.nl