V.v. Hees
Voetbalvereniging Hees
Voetbalvereniging Hees

Hees 45+ sluit af met kerstborrel

21 december 2013

Vrijdag 20 december hebben de 'ouwe' rotten van Hees 45+ samen met de spelersvrouwen en hun kinderen een gezellige kerstborrel georganiseerd. Er werd eerst een mini-toernooitje gevoetbald met de kinderen en de sterspelers van het Hees 45+ team. Zij werden aangemoedigd door de spelersvrouwen. Daarna stond er een heerlijk buffet klaar dat gemaakt was door iedereen en hebben zij de eerste helft van het seizoen onder het genot van een hapje en een drankje feestelijk afgesloten. Het was een geweldige, gezellige avond. Met veel dank aan Sander Rijnja!

Hees 45+ wenst iedereen fijne feestdagen!

Nieuwsoverzicht

Sponsors

Reto Internetburo [kopie]
Walet [kopie]
Massop/Tans [kopie]
Speciaaldrukkerij TOF BV [kopie]
Lasbedrijf Dorrestijn [kopie]
Kuyer Sloopwerken
't Vaarderhoogt [kopie]
Benzinestation en autoverhuur de Birkt
Drie-S zeefdruk & displays Soest [kopie]
Bouwbedrijf vd Hengel [kopie]
Timmerbedrijf Tans
Houten Vloeren Paleis [kopie]
Tegelzettersbedrijf Westra VOF [kopie]
Van Asch Infrastructuur [kopie]
Koenen Intern Transport B.V.
DMF oppervlaktebehandeling [kopie]

Voetbalvereniging Hees

Verlengde Oude Utrechtseweg 2a
3766 MG Soest

Telefoon clubgebouw 035 - 60 122 72
Telefoon bestuurskamer 035 - 603 02 03
E-mailadres info@vv-hees.nl