V.v. Hees
Voetbalvereniging Hees
Voetbalvereniging Hees

Henk Vos, bedankt

13 november 2013

HET HUWELIJK TUSSEN DE WOLF EN VOS - Op zaterdag 2 november kwamen de selectiespelers en hun vrouwen gezellig bijeen voor een hapje en een drankje in cafe 't Hartje op uitnodiging van Henk Vos, die als supporter deze geste gaf voor de geweldige happening de de wedstrijd HEES-SEC uieindelijk was. Het vakmanschap straalt ervan af, dus... het plezier straalt ervan af. Oog voor de kleinste details. Daarom, Henk Vos, hebben de jongens van HEES 1 veel respect voor je. Het succes van 'bierrunch', was voor een groot deel op jouw conto te schrijven. De service en aandacht waren super. De spelersvrouwen willen dat dit een vervolg gaat krijgen en neem van de jongens dan aan, dat jij als uitbater van 't Hartje het super gedaan hebt. Nogmaals, namens alle jongens en meiden: Henk Vos, bedankt!

Nieuwsoverzicht

Sponsors

Benzinestation en autoverhuur de Birkt
Massop/Tans [kopie]
Drie-S zeefdruk & displays Soest [kopie]
Bouwbedrijf vd Hengel [kopie]
Kuyer Sloopwerken
Houten Vloeren Paleis [kopie]
Tegelzettersbedrijf Westra VOF [kopie]
Walet [kopie]
't Vaarderhoogt [kopie]
DMF oppervlaktebehandeling [kopie]
Van Asch Infrastructuur [kopie]
Speciaaldrukkerij TOF BV [kopie]
Lasbedrijf Dorrestijn [kopie]
Timmerbedrijf Tans
Reto Internetburo [kopie]
Koenen Intern Transport B.V.

Voetbalvereniging Hees

Verlengde Oude Utrechtseweg 2a
3766 MG Soest

Telefoon clubgebouw 035 - 60 122 72
Telefoon bestuurskamer 035 - 603 02 03
E-mailadres info@vv-hees.nl