V.v. Hees
Voetbalvereniging Hees
Voetbalvereniging Hees

Hees jeugd goed verlicht op de fiets

20 november 2017

Jongstleden maandagavond hield de vv Hees voor alle jeugdleden een gratis fietsreparatieonderzoek. Iedereen die met de fiets gekomen was kon zijn fiets gratis door Koert laten nakijken. Bovenal ging het om te kijken of de fietsverlichting nog deugdelijk was. Was dit niet het geval dan werd door Koert de verlichting kostenloos gerepareerd. Vooral werden er lampjes, bedrading vervangen of volledige nieuwe verlichting geplaatst. Wanneer er groter onderhoud nodig was aan de fiets maakte Koert een offerte wat de reparatie zou gaan kosten, zodat de kinderen deze aan hun ouders konden geven om de fiets op een later tijdstip bij Koert voor reparatie aan te bieden.

Door bijna alle jeugdleden werd hun fiets aangeboden en er bleek met name met de verlichting veel mis te zijn, echter nu kunnen de kinderen weer veilig op pad.

Hulde voor Hees en Koert in het bijzonder.

Nieuwsoverzicht

Sponsors

Speciaaldrukkerij TOF BV [kopie]
Tegelzettersbedrijf Westra VOF [kopie]
Lasbedrijf Dorrestijn [kopie]
't Vaarderhoogt [kopie]
Reto Internetburo [kopie]
Benzinestation en autoverhuur de Birkt
Koenen Intern Transport B.V.
Van Asch Infrastructuur [kopie]
Timmerbedrijf Tans
DMF oppervlaktebehandeling [kopie]
Drie-S zeefdruk & displays Soest [kopie]
Houten Vloeren Paleis [kopie]
Kuyer Sloopwerken
Massop/Tans [kopie]
Walet [kopie]
Bouwbedrijf vd Hengel [kopie]

Voetbalvereniging Hees

Verlengde Oude Utrechtseweg 2a
3766 MG Soest

Telefoon clubgebouw 035 - 60 122 72
Telefoon bestuurskamer 035 - 603 02 03
E-mailadres info@vv-hees.nl