V.v. Hees
Voetbalvereniging Hees
Voetbalvereniging Hees

Voetbalquiz 2016: een feestje!

23 oktober 2016

De Voetbal Quiz 2016 was weer een groot succes!‘Wanneer is de volgende keer?’, ‘Was super!’, ‘Het lijkt wel een reünie’ , ‘Zeer geslaagde avond’. Zomaar een greep uit de reactie na afloop van de voetbalquiz van de v.v. Hees.

Op vrijdag 21 oktober namen 13 teams deel aan de tweede editie van de voetbalquiz. Voorafgaand aan de quiz was de spanning merkbaar en was er veel voorpret bij de organisatie. Na de uitleg nam quizmaster Ewout de deelnemers mee in een avondje vol lastige vragen, grappige antwoorden, ludieke toelichtingen en leuke foto’s en films.

De winnaars waren:

1. Rick Altena en Jurre van der Graaf
2. Marc Walen en Hans Walet
3. Jacques van der Graaf en Niels van der Graaf

Namens SO Soest scoorden Michel Vlaswinkel en Jan Brouwer een mooie middenmootpositie. Na het in ontvangst nemen van de sportieve prijzen was het nog lang druk en gezellig in de leukste kantine van Soest. Graag tot de volgende editie!

Club van Honderd,
Jeroen Kroon – Nico Voet – Ewout Jansen

Nieuwsoverzicht

Hoofdsponsor

Programma & Uitslagen

Bekijk de uitslagen en het programma per team.

Bekijken

Verjaardagen

Teamwear Shop
Zonder respect geen voetbal

Sponsors

Speciaaldrukkerij TOF BV [kopie]
DMF oppervlaktebehandeling [kopie]
Walet [kopie]
Benzinestation en autoverhuur de Birkt
Houten Vloeren Paleis [kopie]
't Vaarderhoogt [kopie]
Lasbedrijf Dorrestijn [kopie]
Kuyer Sloopwerken
Massop/Tans [kopie]
Koenen Intern Transport B.V.
Bouwbedrijf vd Hengel [kopie]
Reto Internetburo [kopie]
Timmerbedrijf Tans
Van Asch Infrastructuur [kopie]
Drie-S zeefdruk & displays Soest [kopie]

Voetbalvereniging Hees

Verlengde Oude Utrechtseweg 2a
3766 MG Soest

Telefoon clubgebouw 035 - 60 122 72
Telefoon bestuurskamer 035 - 603 02 03
E-mailadres info@vv-hees.nl