V.v. Hees
Voetbalvereniging Hees
Voetbalvereniging Hees

Hans Walen nog in strijd voor clubheld 2016

19 november 2016

Hans Walen is met de meeste punten één van de twee winnaars in de gemeente Soes geworden bij de actie Clubhelden 2016!! Bedankt voor al jullie stemmen! Hans maakt nog kans op de hoofdprijs van 10.000 euro voor de club! Uit alle gemeentewinnaars worden 15 regiowinnaars verkozen door de redacties van de regionale dagbladen. De redacties zijn vrij in hun keuze bij het bepalen van de regiowinnaars (het aantal stemmen is niet per se doorslaggevend). Op 21 november 2016 worden de regiowinnaars bekendgemaakt. Kijk voor alle informatie op www.clubheld2016.nl

Nieuwsoverzicht

Sponsors

Massop/Tans [kopie]
Tegelzettersbedrijf Westra VOF [kopie]
Houten Vloeren Paleis [kopie]
Van Asch Infrastructuur [kopie]
Bouwbedrijf vd Hengel [kopie]
Koenen Intern Transport B.V.
Speciaaldrukkerij TOF BV [kopie]
DMF oppervlaktebehandeling [kopie]
Kuyer Sloopwerken
Lasbedrijf Dorrestijn [kopie]
't Vaarderhoogt [kopie]
Reto Internetburo [kopie]
Timmerbedrijf Tans
Benzinestation en autoverhuur de Birkt
Walet [kopie]
Drie-S zeefdruk & displays Soest [kopie]

Voetbalvereniging Hees

Verlengde Oude Utrechtseweg 2a
3766 MG Soest

Telefoon clubgebouw 035 - 60 122 72
Telefoon bestuurskamer 035 - 603 02 03
E-mailadres info@vv-hees.nl