V.v. Hees
Voetbalvereniging Hees
Voetbalvereniging Hees
Gewijzigde openingstijden kantine maand augustus -   In de maand augustus is de kantine, i.v.m. de vakantieperiode, op zaterdag geopend van 12:00 uur tot 18:00 uur Op zaterdag 13 augustus 2022 is de kantine gesloten.   Namens het kantineteam.

Bowlen met de jeugd 🎳Hees is meer dan alleen voetbal

03 april 2022

Eindelijk mocht het weer! Weliswaar zitten we al in April, het nieuwjaarsbowlen blijft een traditie en vandaag was dan eindelijk de jonge jeugd aan de beurt. De oudere jeugd had al eerder een balletje gegooid. Wat een gezellige drukte op de zondagmorgen. De jeugd heeft zich weer prima vermaakt. Met dank aan Bowling Centrum Overhees en Peter Brehler voor de organisatie!


Nieuwsoverzicht

Hoofdsponsor

Programma & Uitslagen

Bekijk de uitslagen en het programma per team.

Bekijken

Geplande activiteiten

Verjaardagen

Zonder respect geen voetbal

Sponsors

GreenPrint Buildings
Lasbedrijf Dorrestijn [kopie]
Covebo
Drie-S zeefdruk & displays Soest [kopie]
Timmerbedrijf Tans
Bouwbedrijf vd Hengel [kopie]
Van Asch Infrastructuur [kopie]
Reto Internetburo [kopie]
Reijerse [kopie]
't Vaarderhoogt [kopie]
Wiersma
Houten Vloeren Paleis [kopie]
Benzinestation en autoverhuur de Birkt
Hil-Trade
Kuyer Sloopwerken
Speciaaldrukkerij TOF BV [kopie]
DMF oppervlaktebehandeling [kopie]

Voetbalvereniging Hees

Verlengde Oude Utrechtseweg 2a
3766 MG Soest

Telefoon clubgebouw 035 - 60 122 72
Telefoon bestuurskamer 035 - 603 02 03
E-mailadres info@vv-hees.nl