V.v. Hees
Voetbalvereniging Hees
Voetbalvereniging Hees
Kantine - Kantine is as zaterdag 22 februari en 29 februari geopend vanaf 13.00uur.

Sponsors jeugdkamp bedankt!!

02 juni 2019

Het jeugdkamp komt er weer aan, we hebben er zin in! Mede door de vrijwilligers zijn wij in staat om elk jaar weer, vol enthousiasme, nieuwe  ideeën te bedenken die we dan met z’n allen kunnen uitvoeren. Gelukkig zijn we in staat om de kosten voor de inschrijving van dit kamp redelijk laag te houden, zodat het voor alle jeugdleden toegankelijk is. Dit kan alleen met de hulp van de vele sponsoren die het jeugdkamp van vv Hees een warm hart toedragen, niet alleen met geld maar ook door het ter beschikking stellen van de materialen en andere benodigdheden waarvoor natuurlijk onze hartelijke dank!

We gaan er met zijn allen een leuk, gezellig en vooral plezierig kamp van maken!

 

 

 


Nieuwsoverzicht

Sponsors

Massop/Tans [kopie]
Koenen Intern Transport B.V.
Bouwbedrijf vd Hengel [kopie]
Van Asch Infrastructuur [kopie]
Walet [kopie]
Houten Vloeren Paleis [kopie]
't Vaarderhoogt [kopie]
DMF oppervlaktebehandeling [kopie]
Drie-S zeefdruk & displays Soest [kopie]
Speciaaldrukkerij TOF BV [kopie]
Benzinestation en autoverhuur de Birkt
Timmerbedrijf Tans
Lasbedrijf Dorrestijn [kopie]
Reto Internetburo [kopie]
Kuyer Sloopwerken

Voetbalvereniging Hees

Verlengde Oude Utrechtseweg 2a
3766 MG Soest

Telefoon clubgebouw 035 - 60 122 72
Telefoon bestuurskamer 035 - 603 02 03
E-mailadres info@vv-hees.nl