V.v. Hees
Voetbalvereniging Hees
Voetbalvereniging Hees

KNVB algemene afgelastingen voor 26 jan. en 27 jan.

24 januari 2019

Het winterweer zorgt ervoor dat er zaterdag een algehele afgelasting geldt voor de districten Noord, Oost, Zuid I en II en West I en II. Voor de zondag geldt dat eveneens voor de districten Noord, Oost en Zuid I en II én de B-categorie in de districten West I en II.

Voor het landelijke amateurvoetbal is geen algehele afgelasting van toepassing. Hieronder vallen onder andere de Tweede divisie mannen t/m Hoofdklasse mannen, maar ook de KNVB Beker vrouwen, waar dit weekend de achtste finales op het programma staan. Ook de Jeugdcup O19, O15 en O13 - waar eveneens de achtste finales op het programma staan - behoren tot het landelijk amateurvoetbal en zijn dus voorlopig niet afgelast.

Zaterdag zal er om uiterlijk 12.00 uur een beslissing genomen worden over de categorie A-competities West I en West II. Naast dat het in deze districten altijd relatief iets zachter is qua weer, is er tevens een groot aantal kunstgrasvelden, waarvan het nu nog niet zeker is of dat deze zondag wel of niet bespeelbaar zijn. Dit als gevolg van de verwachte hogere temperaturen.

Nieuwsoverzicht

Hoofdsponsor

Programma & Uitslagen

Bekijk de uitslagen en het programma per team.

Bekijken

Geplande activiteiten

Verjaardagen

Teamwear Shop
Zonder respect geen voetbal

Sponsors

Covebo
Kuyer Sloopwerken
't Vaarderhoogt [kopie]
DMF oppervlaktebehandeling [kopie]
Hil-Trade
Reto Internetburo [kopie]
Drie-S zeefdruk & displays Soest [kopie]
Singel
Timmerbedrijf Tans
Houten Vloeren Paleis [kopie]
Benzinestation en autoverhuur de Birkt
Reijerse [kopie]
Lasbedrijf Dorrestijn [kopie]
Koenen Intern Transport B.V.
GreenPrint Buildings
Speciaaldrukkerij TOF BV [kopie]
Bouwbedrijf vd Hengel [kopie]
Van Asch Infrastructuur [kopie]

Voetbalvereniging Hees

Verlengde Oude Utrechtseweg 2a
3766 MG Soest

Telefoon clubgebouw 035 - 60 122 72
Telefoon bestuurskamer 035 - 603 02 03
E-mailadres info@vv-hees.nl