V.v. Hees
Voetbalvereniging Hees
Voetbalvereniging Hees

Meiden onder 19 worden Vrouwen 18+

18 oktober 2018

De meiden uit het elftal MO-19 stonden aan het begin van dit seizoen met zijn tienen aan de start. Dit was uiteraard te weinig om de competitie te starten. Ondanks het vragen aan vriendinnen of ze wilden voetballen bij onze mooie vereniging, kregen de meiden het niet voor elkaar om met genoeg spelers de competitie in te gaan. Ze werden een beetje onrustig omdat ze dachten dat ze dit jaar geen wedstrijden konden spelen, en dat is wel waar ze voor op voetbal waren gegaan. Gelukkig had de KNVB toch een oplossing voor deze meiden, ze moesten alleen vrouwen worden.  Nou dat is gelukt! Ze zijn nu onze VR18+. Dit houdt in dat ze zijn ingedeeld in een 7x7 competitie met 3 andere teams. De onderlinge wedstrijden worden gespeeld op de vrijdagavond in een uit en thuis verband. Geen toernooi vorm maar gewoon in competitie verband.  Ze hebben de eerste wedstrijd gespeeld en die is in 0-0 geëindigd. Het eerste puntje is binnen! Meiden veel plezier in deze nieuwe competitie en nu kunnen jullie ook nog mooi op zaterdag Hees 1 aanmoedigen.

Nieuwsoverzicht

Hoofdsponsor

Programma & Uitslagen

Bekijk de uitslagen en het programma per team.

Bekijken

Verjaardagen

Teamwear Shop
Zonder respect geen voetbal

Sponsors

Reto Internetburo [kopie]
Speciaaldrukkerij TOF BV [kopie]
Van Asch Infrastructuur [kopie]
Covebo
Reijerse [kopie]
GreenPrint Buildings
Bouwbedrijf vd Hengel [kopie]
Houten Vloeren Paleis [kopie]
Lasbedrijf Dorrestijn [kopie]
Drie-S zeefdruk & displays Soest [kopie]
Singel
Hil-Trade
DMF oppervlaktebehandeling [kopie]
Benzinestation en autoverhuur de Birkt
Timmerbedrijf Tans
Koenen Intern Transport B.V.
Kuyer Sloopwerken
't Vaarderhoogt [kopie]

Voetbalvereniging Hees

Verlengde Oude Utrechtseweg 2a
3766 MG Soest

Telefoon clubgebouw 035 - 60 122 72
Telefoon bestuurskamer 035 - 603 02 03
E-mailadres info@vv-hees.nl