V.v. Hees
Voetbalvereniging Hees
Voetbalvereniging Hees

bericht vanuit KNVB mbt bekerwedstrijden- geen uitstel

19 augustus 2018

Beste bestuurder,

Het programma voor de bekercompetities in het amateurvoetbal, die in september van start gaan, wordt zoveel mogelijk intact gehouden. Ondanks de extreme droogte in Nederland van de afgelopen periode is het streven om zoveel mogelijk bekerwedstrijden door te laten gaan.

De landelijke verschillen in de kwaliteit van de velden zijn groot en het vereist lokaal maatwerk om sommige bekerwedstrijden te kunnen spelen. Clubs die niet kunnen spelen op hun natuurgrasveld zijn verplicht om uit te wijken naar kunstgras. Ook wordt verenigingen, die in dezelfde regio actief zijn, verzocht om zoveel mogelijk met elkaar samen te werken om wedstrijden door te laten gaan. Zo kunnen clubs samen optimaal gebruikmaken van de beschikbare kunstgrasvelden. De KNVB staat hierbij altijd voor clubs klaar om te adviseren en eventueel te bemiddelen. Wedstrijden tussen twee verenigingen kunnen ook in onderling overleg worden omgedraaid (thuis-uit) of op een ander moment (eerder-later) worden gespeeld. 

Mochten bekerwedstrijden onverhoopt worden afgelast, dan kunnen ze op een later moment worden ingehaald. In onderling overleg tussen clubs en KNVB kunnen bekerwedstrijden na aanvang van de reguliere competitie ook doordeweeks worden afgewerkt. Uiteraard dienen al deze bekerwedstrijden vóór de vervolgronde te zijn gespeeld.

Vooralsnog zijn er geen plannen om de start van de reguliere competitie op te schorten.

Met vriendelijke groet,
KONINKLIJKE NEDERLANDSE VOETBALBOND

Nieuwsoverzicht

Hoofdsponsor

Programma & Uitslagen

Bekijk de uitslagen en het programma per team.

Bekijken

Verjaardagen

Teamwear Shop
Zonder respect geen voetbal

Sponsors

't Vaarderhoogt [kopie]
Van Asch Infrastructuur [kopie]
DMF oppervlaktebehandeling [kopie]
Reto Internetburo [kopie]
Houten Vloeren Paleis [kopie]
Speciaaldrukkerij TOF BV [kopie]
Benzinestation en autoverhuur de Birkt
Reijerse [kopie]
Kuyer Sloopwerken
Covebo
Drie-S zeefdruk & displays Soest [kopie]
Timmerbedrijf Tans
Lasbedrijf Dorrestijn [kopie]
Hil-Trade
Bouwbedrijf vd Hengel [kopie]
Koenen Intern Transport B.V.
Singel
GreenPrint Buildings

Voetbalvereniging Hees

Verlengde Oude Utrechtseweg 2a
3766 MG Soest

Telefoon clubgebouw 035 - 60 122 72
Telefoon bestuurskamer 035 - 603 02 03
E-mailadres info@vv-hees.nl